Az idei tanév eddigi versenyeiről

2013.10.24 11:40

Pétfürdői kistérségi tájfutó verseny

 

5. – 6. osztályosok korcsoportja, lányok

3. Kecskés Kata 6.b

 

7.-8. osztályosok csoportja, lányok

1. Pátkai Brigitta 8.a

3. Török Vivien 8.b

 

7.-8. osztályosok csoportja, fiúk

2. Sándor László 8.b

3. Novák Márton 8.a

 

Felkészítő: Vancsek Ferenc

 

Kistérségi tájfutó verseny, Várpalota, Vásárhelyi Tagiskola

7.-8. osztályosok csoportja, lányok

1. Pátkai Brigitta 8.a

2. Török Vivien 8.b

 

7.-8. osztályosok csoportja, fiúk

1. Sári Dominik 7.b

2. Novák Márton 8.a

3. Szmulai Ádám 7.b

 

Felkészítő: Vancsek Ferenc

 

Heidrich Péter városi labdarúgó torna,

5.-6. osztályosok korcsoportja

 

1. helyezés

csapattagok:

 

 

Bunczom Gergő 6.a

Jurkiewitz Tamás 6.a

Látics Péter 5.a

Pfeiffer Patrik 6.b

Simon Dáriusz 6.a

Tombor Ákos 6.a

Vancsek Bálint 5.a

Vida Dorián 5.b

 

 

Felkészítő: Mátyás Melinda

 


A Verga Zrt. által szervezett "Erdők Hete" programhoz kapcsolódó vetélkedő

a 6. helyen végzett.
az 5.b osztály 10 főből álló csapata

 

Csapattagok: 

 

 

Csizmadia Kitti
Ékes Cintia

Kovács Anakin
Kugler Gergely
Kulcsár Vivien

Opálka István
Piczil Evelin  
Schwarcz Barnabás
Szabó Renáta
Vicai Kristóf
 

 

 

Felkészítők: Mátyás Melinda és Vancsek Ferenc

 

Iskolai hidegtálkészítő verseny

 

5.-6. osztályosok korcsoportja

1. Kiskukták (5.a osztály csapata)

Bányász Dorka, Hodula Réka, Kasza Friderika

 

7.-8. osztályosok korcsoportja

1. Apró séfek (8.b)

Hollenczer Judit, Kisprumik Klaudia, Török Vivien

 

Felkészítő: Szilágyiné Tóth Petronella

 

Bolyai Matematikai Csapatverseny, megyei forduló

 

Díjazottak (1-6. hely, helyezés kihirdetése okt. 25-én pénteken a díjkiosztó gálán):

 

a 8. évfolyam csapata: Borbás Patrik 8.b, Kovács Őzike 8.a, Látics Barbara8.b, Ujlaki Dóra 8.a)

a 7. évfolyam csapata (Barki Richárd 7.a, Hanich Péter 7.b, Kilián Bence 7.b, Pap Roland 7.a)

 

Már kihirdetett eredmények

11. helyezett lett az 5. évfolyam csapata: Hodula Réka 5.a, Kaszta Friderika 5.a, Kovács Hanga 5.b, Vicai Kristóf 5.b)
 

24. helyezett lett a 6. évfolyam csapata: Helt Édua 6.b, Kecskés Katalin 6.b, Kiss Máté6.b, Tóth Levente 6.b

 

Felkészítők: Rotter Lindita, Nagy Dávid